فرش 700 شانه آترین
فرش 700 شانه آترین فرش 700 شانه آترین فرش 700 شانه آترین

فرش 700 شانه با کیفیت بالا و قیمت مناسب

فرش 700 شانه آترین

5,490,000 ریال
ابعاد:
رنگبندی:
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 100 عدد

مشخصات فنی

شانه: 700
تراکم: 2550
جنس نخ خاب: اکرلیک
جنس نخ تار: پنبه
ماشین بافت: TEXTIMA
کیفیت: درجه یک
جنس نخ پود: کنف
ارتفاع نخ خاب: 8+
تعداد رنگ: 8
استاندارد: دارد
محل تولید: ایران
نمره نخ خاب: سوپر برایت ترکیه
قابلیت تا شدگی: دارد
سایز ها: 1*1.5 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 1.5*2.25 ، 6 ، 9 ، 12
پا دری: دارد
پشتی: دارد
وضعیت نخ خاب: هیت ست شده
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه افزودن به محصولات مورد علاقه

فرش 700 شانه آترین

فرش 700 شانه طرح آترین یکی از نمونه فرش های کاشان می باشد . اگر به دنبال فرش 700 شانه ای با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید در اینجا می توانید پیدا کنید . خرید اینترنتی فرش ماشینی به همراه ضمانت نامه و تحویل فرش درب منزل از جمله کارهای ارزشمند فروشگاه فرش الیاسی است .
باید به این نکته مهم پی برد که اگر بخواهید فرشی را برای منزل خود داشته باشید تا علاوه بر لذت بردن از نقش و نگار ها و گل و بوته های فرش باید بدانید که فرش مورد نظر خود را با چه ترکیب رنگی داشته باشید تا با دکوراسیون خانه خود هماهنگ کرده و به منزل خود وجه ای بهتر و شکیل تر بدهید . ما در اینجا به شما کمک خواهیم کرد ...

دکوراسیون :

در این قسمت می خواهیم چیدن دکوراسیون با طریق رنگ را به شما بگوییم :


در قدم اول باید رنگ بندی اسباب خانه و دیوار و کابینت خود را با رنگ فرش ماشینی خود هماهنگ کنید . فرش ماشینی مورد نظر شما همانند بیشتر فرش ها  و حتی فرش 1500 شانه که به تازگی وارد بازار فرش شده است دارای سه رنگ سرمه ای و آبی و کرم است . شما اگر دکوراسیون منزل یا محل کارتان به رنگ های روشن مثل سفید ، سبز مغز پسته ای ، صورتی ، آبی آسمانی بود بهتر است از فرش سرمه ای و در درجه بعدی از فرش آبی استفاده کنید . فرش کرم نیز مغایرتی با دکوراسیون کرم ندارد ولی بیشر با رنگ های قهوه ای یا قرمز هم خوانی بیشتری دارد .
بسیاری از مردم به خاطر اینکه رنگ عکس فرش که بر روی سایت قرار دارد با رنگ اصلی فرش هم خوانی ندارد از خرید فرش ممانعت می کنند ولی باید دانست که در این سایت عکس اصلی فرش برای تشخیص دقیق رنگ فرش گذاشته میشود علاوه بر اطلاعات کامل در مورد فرش .

مشخصات طراحی فرش 700 شانه آترین :

این فرش ماشینی دارای متن اصلی بیضی شکل است که که این بیضی در اندازه حاشیه تاثیر گذاشته و قسماتی از آن را گرفته است . و اما در کل این طرح فرش ماشینی از گل ها به صورت های متفاوت استفاده شده است .

سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا