فرش 1000 شانه طرح چکامه
فرش 1000 شانه طرح چکامه فرش 1000 شانه طرح چکامه فرش 1000 شانه طرح چکامه

از جمله بهترین فرش های ایران است و در زمره فرش صادراتی ایران است

فرش 1000 شانه طرح چکامه

30,000,000 ریال
ابعاد:
رنگبندی:
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 100 عدد

مشخصات فنی

شانه: 1000
تراکم: 3000
جنس نخ خاب: اکرلیک
جنس نخ تار: پنبه
ماشین بافت: شونهر
کیفیت: درجه یک
جنس نخ پود: کنف
ارتفاع نخ خاب: 8+
تعداد رنگ: 8
استاندارد: دارد
محل تولید: ایران
نمره نخ خاب: سوپر برایت ترکیه
قابلیت تا شدگی: دارد
سایز ها: 1*1.5 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 1.5*2.25 ، 6 ، 9 ، 12
پا دری: دارد
پشتی: دارد
وضعیت نخ خاب: هیت ست شده
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه افزودن به محصولات مورد علاقه

فرش ماشینی طرح چکامه

فرش ماشینی 1000 شانه شکوفه از بهترین فرش های کاشان است . این طرح فرش بسیار زیبا در آخرین نمایشگاه  فرش بسیار پر طرفدار و پر بیننده واقع شد و فرش درجه یک نمایشگاه نامیده شد . طرح فرش چکامه از جمله بهترین فرش های ایران است و در زمره فرش صادراتی ایران است . فروشگاه الیاسی برای آسودگی خاطر مشتریان اینترنتی تمامی اندازه های اصلی را برای خرید اینترنتی فرش ارائه میدهد . لازم به ذکر است که این فرش ماشینی در 8 رنگ در دنیای فرش الیاسی وجود دارد . اگر بخواهیم بیشتر در مورد این فرش بگوییم باید بگوییم این فرش با بهترین و به روز ترین دستگاه های فرش ماشینی کاشان و در شرکت فرش ماشینی نگین مشهد هلال بافته شده است . این فرش از بهترین نخ یعنی 100% اکرلیک هیت ست شده تشکیل شده است .

دکوراسیون :

اگر بخواهید این فرش را برای خانه خود انتخاب کنید باید اطلاعات را در مورد فرش و دکوراسیون داشته باشید که در فروشگاه الیاسی ما همه این ها را به شما میدهیم . فرش ماشینی طرح شکوفه دارای سه رنگ آبی ، کرم و سرمه ای است . اگر بخواهید فرش خود را در میان دکوراسیون مدرن خانه خود جای بدهید باید این نکته را به یاد داشته باشیم که رنگ سرمه ای این فرش ماشینی به خاطر رنگ بندی آن کاملا مناسب می باشد . رنگ بندی فرش آبی این فرش به گونه ای است که کاملا شاد می باشد و در کنار این موضوع که برای رنگ های دکوراسیون یا محیط سفید و رنگ های روشن مناسب است بسیار هم با رنگ های کدر مانند قهوه ای نیز هماهنگ میشود و منزل یا محل کار شما را دگرگون و شیک تر خواهد کرد .

مشخصات طراحی :

از ترنج این فرش برای شما شروع میکنم ، ترنج ابتدا حالتی گرد است ولی هر چه به بیرون میرود حالت آن تغییر کرده و چند ضلعی میشود . درد دور تا دور حاشیه این فرش از شکلی به حالت کوزه استفاده شده است که حالت و نمادی از آن را نشان میدهد . این فرش دارای یک ترنج ، فضای اصلی فرش که به دو قسمت تشکیل شده است ، لچک و حاشیه تشکیل می شود .
فضای اصلی این فرش در قسمت داخلی آن که بیشتر فضای فرش را به خود اختصاص داده است از گل های فرنگی و یا گل های رز استفاده شده است که بسیار نیز به چشم می آید . و اما در قسمت بیرونی این فرش بیشتر از بوته ها و برگ های افشان شده یا کنگره دار استفاده شده است .
حاشیه این فرش نیز به صورت یکنواخت از گل های فرنگی و بوته و برگ استفاده شده است . حاشیه بدون حاشیه های کوچک است .

نماد فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا