فرش ماشینی 1000 شانه شاه نشین
فرش ماشینی 1000 شانه شاه نشین فرش ماشینی 1000 شانه شاه نشین فرش ماشینی 1000 شانه شاه نشین

فرش با کیفیت و مقاومت بالا به همراه ضمانت و تحویل فرش درب منزل

فرش ماشینی 1000 شانه شاه نشین

30,000,000 ریال
ابعاد:
رنگبندی:
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 100 عدد

مشخصات فنی

شانه: 1000
تراکم: 3000
جنس نخ خاب: اکرلیک
جنس نخ تار: پنبه
ماشین بافت: شونهر
کیفیت: درجه یک
جنس نخ پود: کنف
ارتفاع نخ خاب: 8+
تعداد رنگ: 8
استاندارد: دارد
محل تولید: ایران
نمره نخ خاب: سوپر برایت ترکیه
قابلیت تا شدگی: دارد
سایز ها: 1*1.5 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 1.5*2.25 ، 6 ، 9 ، 12
پا دری: دارد
پشتی: دارد
وضعیت نخ خاب: هیت ست شده
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه افزودن به محصولات مورد علاقه

فرش 1000 شانه طرح شاه نشین
فرش ماشینی 1000 شانه از جمله فرش های با کیفیت فروشگاه شهر فرش الیاسی است که از کیفیت و
مقاومت بالا برخوردار است و دلیل این مسئله را می توان نخ تار پود فرش دانست زیرا که این فرش ها از جمله فرش های با کیفیت هستند که از نخ 100 % اکرلیک هیت ست شده در آنها استفاده شده است و به کیفیت آن افزوده است و و دیگر مسئله را می توان استفاده از دستگاه های به روز بافندگی فرش دانست ، فرش کاشان یکی از بهترین انواع فرش است که در بازار فرش ماشنی وجود دارد. این فرش جزو فرش 1000 شانه تراکم 3600 می باشد .
رنگ های طرح فرش شبنم بسیار با هم تفاوت دارند و هر کدام از رنگ های این طرح فرش به گونه ای جداگانه رخ می نماید واگر بیشتر بخواهیم در مورد رنگ فرش صحبت کنم باید بگویم که رنگ کرم طرح فرش شبنم مناسب برای هر نوع  طرح دکوراسیونی است به خاطر طرح و ترکیب رنگ بسیار زیبای این فرش که بسیار جذاب است و با هر نوع طرح فرش هم خوانی دارد ، رنگ سرمه ای طرح فرش شاه نشین به نسبت کمتری و اما با قدرت از همانند رنگ کرم فرش 1000 شانه شبنم است و اما رنگ آبی جذاب این فرش کاملا برای دکوراسیون داخلی با رنگ روشن مانند سفید و ... مناسب و باعث روح بخشی به منزل شما خواهد شد . درضمن فراموش نشود که این فرش 1000 شانه 8 رنگ می باشد .

مشخصات طراحی طرح فرش شاه نشین :

در طرح فرش ماشینی شبنم متن اصلی فرش و حاشیه فرش توسط فاصله ای که به رنگ اصلی طرح فرش است ( داخل این فضای به ظاهر خالی ، توسط برگ ها و گل هایی پر شده است ) جدا شده است تا طرح اصلی متن فرش به خوبی جلوه داشته باشد . در این طرح فرش به خوبی مشخص است که هم در متن فرش و هم در حاشیه فرش از بته جقه و گل های رز استفاده شده است با این فرق که در حاشیه فرش از دسته های بته جقه همانند لچک فرش به صورت دسته ای  استفاده شده است . اگر به متن اصلی فرش دقت نماییم خواهیم دید که در متن اصلی فرش بوته ها و گل و برگ ها توسط اسپیرال هایی به هم متصل شده اند و به دور ترنج حلقه زده اند .
فروشگاه شهر فرش الیاسی به عنوان نماینده فروش شرکت های فرش کاشان و نیز به عنوان مرجع اطلاعات فرش و مرجع مقالات فرش خود را مسئول خدمت و کمک به فرش دوستان میداند . لذا فرش را با ضمانت و تحویل فرش درب منزل ارائه می دهد .

محصولات مشابه فروخته شده
نماد فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا