خرید اینترنتی فرش

online-buy-carpet.jpg

خرید اینترنتی مدرن ترین راه مبادله در عصر حاضر است . در دنیای الکترونیک امروز بهترین راه کسب درآمد و خرید و فروش خصوصاً در مورد کالاهایی که قیمت بالایی دارند و ماندگاری در آن ها مهم است ، خرید و فروش از طریق اینترنت و شبکه های مجازی ست . گسترش استارت آپ ها و شبکه های بانکی نشان می دهد که رفته رفته اعتماد و حرکت خریداران و مشتریان از سمت بازار های فیزیکی به سمت بازار های اینترنتی در حال افزایش است .

فرش ماشینی هم از جمله کالاهایی ست که خرید اینترنتی آن برای خریدار و فروش اینترنتی آن برای فروشنده مقرون به صرفه تر و بهتر است . مهم ترین مزیت خرید اینترنتی فرش های ماشینی آسان تر شدن خرید و خرید به قیمت درب کارخانه است . همچنین افراد در اقصی نقاط کشور می توانند به آسانی و تنها با اتصال به شبکه اینترنت وارد فضای مجازی شده و از سایت یا فروشگاه های اینترنتی محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند . مزایای بی شمار خرید اینترنتی فرش بر کسی پوشیده نیست اما به علت نوپا بودن این روش نگرانی هایی در مورد آن وجود دارد که در ادامه مبحث به طور مفصل به بحث پیرامون خرید اینترنتی فرش و مزایا و معایب آن خواهیم پرداخت .

 

چرا خرید اینترنتی ارجح است ؟

چند سالی ست که خریداران جهت انجام خریدی راحت و با صرف کم ترین هزینه و انرژی به خرید اینترنتی فرش های ماشینی روی آوردند . برای کاربرانی که با دنیای مجازی آشنا هستند ، قطعاً خرید اینترنتی با رعایت نکات ایمنی آسان تر و حتی امن تر از خرید حضوری از فروشگاه یا کارخانه است . رفت و آمد به فروشگاه ، سردرگمی از دیدن طرح های مختلف در فروشگاه های مختلف ، صرف زمان و هزینه بابت این گونه رفت و آمد ها ، عدم تخصص و مشاوره درست از جانب فروشنده ، حمل و نقل فرش خریداری شده از فروشگاه تا منزل ، عدم ارائه ضمانت نامه یا گارانتی توسط واسطه ها و فروشندگان و .... از معدود مواردی ست که می تواند خریدار را از خرید فیزیکی منصرف نماید . عموم خریداران تنها مزیت خرید فیزیکی را دیدن و لمس فرش عنوان کرده اند که این مورد هم به فرهنگ خرید و عادت ما در این زمینه بر می گردد ، حال آنکه در خرید های اینترنتی مشتری می تواند در چند صفحه فرش ها را با تمام طرح ها ، نگاره ها و ویژگی های بافتی ببیند امری که در فروشگاه ها اتفاق نخواهد افتاد و خریدار هرگز نمی تواند تمام محصولات را در یک سالن و به صورت یکجا مشاهده نماید . در یک جمله مراجعه به وب سایت معتبر کارخانه جات و دیدن تمام محصولات ، انتخاب نوع و طرح فرش و ثبت سفارش آسان ترین اقدام خرید فرش ماشینی است که در این روش خریدار علاوه بر تخفیف خریدار از سایر امکانات خرید اینترنتی فرش مانند ارسال رایگان بهره مند می گردد. تحویل بگیرند .فروشگاه اینترنتی چیست ؟

سوالی که در اذهان بسیاری از افراد خصوصا آن هایی که با دنیای مجازی رابطه چندان خوبی ندارند پیش می آید این است که فروشگاه اینترنتی چیست ؟ فروشگاه آنلاین یا اینترنتی مرز جغرافیایی ندارد و در ساده ترین حالت ایجاد یک وب سایت یا صفحه ای ست در فضای مجازی که فروشنده با ارائه نمونه محصولات و ... نسبت به فروش کالاهای تولیدی خود اقدام می نماید . خریداران بر حسب اتفاق یا بر اساس شناختی که از قبل نسبت به فروشگاه دارند ، کالای مورد نظر را انتخاب کرده و به سبد خرید ود می افزایند پس از پرداخت هزینه بر اساس قوانین مقرر شده در سایت ، محصول پس از گذراندن مراحل مختلف تحت نظر کارشناس فروش برای خریدار ارسال می گردد . پرداخت هزینه از طریق درگاه های بانکی انجام خواهد شد . زندگی های شهری و ترافیک و شلوغی ، مشغله کاری ، نیازمند بودن به آرامش از نگرانی های امروز است که خرید از فروشگاه اینترنتی و عدم استفاده از فروشگاه های فیزیکی گامی موثر و ارزش مند در جهت رفع این گونه نگرانی ها ست . با وجود آنکه اولین کسب و کار اینترنتی در سال 1991 پایه ریزی شد اما این مبادلات در کشور ایران عمر چندانی نداشته و حدود یک دهه از رونق گرفتن آن می گذرد .


مزایای خرید اینترنتی

حذف مرز ها و زیر سوال رفتن جغرافیا در دنیای مجازی این امکان را به خریدار می دهد که در هر کجای دنیا از برند مورد علاقه خود دیدن و خریداری نماید . در این زمینه می تواند به خرید اینترنتی فرش کاشان اشاره کرد . مرغوبیت فرش های ماشینی کاشان بر کسی پوشیده نیست و همگان می دانند که بهترین برند فرش ماشینی مربوط به تولیدات شهر کاشان است . خرید فرش ماشینی کاشان در تمام نقاط جهان به راحتی امکان پذیر شده است . از این رو دیگر لازم نیس جهت خرید مستقیم از کارخانه به شهر کاشان سفر کرده و هزینه های سربار را متحمل شوند .

فرش های فانتزی دارای تنوع طرح و رنگ بالایی هستند و بخاطر داشتن این ویژگی دیدن طرح ها از طریق اینترنت و وب سایت کارخانه بهترین نحوه اطلاع از طرح ها ، ویژگی ها و خرید فرش های فانتزی است . در فروشگاه های اینترنتی معنا ندارد و ردب آن ها در تمام ساعات شبانه روز به روی خریداران باز است . خرید اینترنتی فرش فانتزی یا هر نوع محصولی دیگر تنها روش خریدی است که می توان در ساعات فراغت از آن بهره مند شد . همچنین خریداران می توانند بدون محدودیت زمان ساعت ها به دیدن فروشگاه اینترنتی و محصولات بپردازند بدون آنکه شلوغی فروشگاه یا سایر موارد آن ها را اذیت نماید . مقایسه قیمت و کیفیت محصولات بین رقبا و برند های مختلف در فروشگاه های اینترنتی به راحتی امکان پذیر است . روی دیگر سکه فروشندگان و مزیت فروش اینترنتی برای آن ها ست . فروشندگان و صاحبان فروشگاه های اینترنتی از پرداخت هزینه های سربار از جمله اجازه مغازه ، قبوض آب و برق ، مالیات و ... معاف هستند و عدم محاسبه این هزینه ها منجر به کمتر شدن قیمت کالا خواهد بود . این دلیلی ست جهت خرید ارزان قیمت فرش ها به روش اینترنتی .


دغدغه خرید اینترنتی فرش ماشینی
فروشگاه های اینترنتی به لحاظ نوپا بودن دارای نگرانی ها و دغدغه هایی هستند . مهم ترین آن ها عدم اعتماد خریداران به پرداخت های اینترنتی است . این نگرانی با رعایت نکات امنیتی مانند عدم در اختیار دیگران قرار دادن رمز دوم کارت ، دفت در ثبت شماره حساب و رقم پرداختی و ... قابل رفع است . دقت در انتخاب و خرید فرش ماشینی و توجه به ویژگی های فنی مورد دیگر است چراکه در فروشگاه های اینترنتی امکان لمس و شناخت محصول از طریق حواس وجود ندارد . اگر ثبت سفارش از طرف خریدار به درستی انجام شده باشد و کالای ارسال شده خلاف انتظار مشتری باشد ، محصول قابل ارجاع خواهد بود .

ارسال محصول برای خریدار زمان بر است اما در کم ترین زمان ممکن این امر اتفاق خواهد افتاد این در حالی ست که در خرید فیزیکی خریدار پس از انتخاب و خرید محصول می تواند کالا را به منزل برده و مورد استفاده قرار دهد . تمام کارخانه جات و تولید کنندگان کاشان توانسته اند با راه اندازی فروشگاه آنلاین فرش ، محصولات خود را به صورت خرید مستقیم و به قیمت درب کارخانه و با کیفیت بالا به فروش برسانند در این میان نام شرکت تولیدی فرش الیاسی ، با داشتن سابقه ای درخشان و ارائه فرش های مشتری پسند ، خوش می درخشد . خریداران فرش ماشینی ، فرش فاتنزی ، تابلو فرش ، فرش های سنتی ، کلاسیک و ... می توانند از تنوع طرح و کیفیت محصولات فرش الیاسی را در فروشگاه اینترنتی دیدن نموده و متناسب با نیاز خود به ثبت سفارش فرش اقدام نمایند . مقایسه محصولات شرکت الیاسی با سایر رقبا خریداران را در خریدی رضایت بخش از این گروه تولیدی مطمئن می سازد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید اینترنتی فرش' , 'خرید اینترنتی فرش کاشان' , 'خرید اینترنتی فرش فانتزی'
نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی فرش
ویژگی های خرید از فروشگاه آنلاین فرش
شستشوی انواع فرش در خانه
ویژگی فرش مناسب
خرید فرش مناسب برای منزل
معرفی انواع طرح های فرش ماشینی
ادامه
نماد فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا