خرید فرش ماشینی ارزان

buy-cheap-price-carpet.jpg

فرش ماشینی ایران از دیرباز مورد توجه جهانیان بوده است و مردم ایران نیز سعی می کنند در انتخاب این نمونه توجه لازم را داشته باشند . اما گاهی دیده اید که پس از مدت زمانی از خریدتان پشیمان شده اید هرچند که در ابتدا از شکل ظاهری مناسبی برخوردار بوده است . در این مطلب سعی شده است توضیحات کاملی راجع به خرید فرش ماشینی ارزان قیمت مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم تا بتوانید آن را بخوانید .

 

1- عوامل خرید فرش ماشینی

همیشه یک سری عوامل خواهند بود که شما را مجاب به انتخاب یک کالا و یا محصول خواهد کرد ، این محصول امروزه قالی ماشینی است . ما در ادامه می خواهیم بداین که تمایل مردم به قالی های ارزان قیمت آیا کار درستی است یا خیر . در زیر می خواهیم توضیحاتی راجع به خرید اینترنتی فرش ماشینی ارزان قیمت مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم تا بتوانید آن را بخوانید .

 

1-1- قیمت فرش ماشینی

یکی از عوامل مهم هر فرد در انتخابش ، قیمت فرش ماشینی است اما هر گران بودنی به معنی کیفیت نیست و هر ارزان بودنی نیز نشانه بی کیفیت بودن نیست . اما تفاوت زیاد قیمت بین آنچه ذکر شده و آنچه در واقعیت وجود دارد نشان می دهد که کیفیت آنطور که باید نیست . یا در برخی هیچگاه نمی توان قیمت پایین پیدا کنید به عنوان مثال در قالی ماشینی ابریشمی یا دستبافت گونه به علت نوع خاص نخ و بافت مطمئنا از قیمت بالاتری برخوردار است .

 

1-2- کیفیت فرش ماشینی

در فاکتور قیمت عوامل مختلفی مثل جنس نخ ، تراکم و تعداد رنگ های به کار رفته موثر است . شاید شما بودجه محدودی دارید یا به هر دلیل علاقه مند به خرید فرش ارزان قیمت هستید در نتیجه در مدل های دستبافت می توانید قالی دست دوم را از مغازه ها به صورت خانگی خرید کنید و توجه داشته باشید در قالی ماشینی ارزان قیمت عموما از نخ BCF استفاده می شود که ارزانتر است و درنتیجه استحکام پایینتری دارد و در برابر آلودگی و دود مقاومت کمتری دارد . اما اگر می خواهید کیفیت بهتری نسبت به این نمونه داشته باشید و قیمت مناسبی نیز پرداخت نماید از فرش ماشینی پلی استر خرید کنید . همچنین ضخامت ، وزن و اندازه خاب قالی نیز در قیمت موثر است . عموما این مدل فرشها برای کشورهای همسایه ارسال می شود مثل عراق ، ترکمنستان و افغانستان .


اینکه شما یک فرش ماشینی را ارزان قیمت درنظر بگیرید یا خیر. به فاکتورهای که مدنظر دارید بستگی دارد . یک مدل جدید که عموما نیز از کشورهای دیگر وارد می شود ، فرشهای گل برجسته خارجی است که قیمت پایینی نیز دارد هرچند در ظاهرشکیل هستند اما عموما از مقاومت پایینی در برابر شستشو برخوردارند . همچنین به علت نوع خاص نخ و برجسته بودن ، آلودگی بیشتری را به خود جلب می کند . فرش ارزان قیمت از رنگ های کمتری نیز بهره میبرد ، در نتیجه این نوع قالی به علت سادگی برای مکان های مثل اتاق خواب ، زیر میز اصلی وغیره مناسب است .

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید اینترنتی فرش ماشین' , 'خرید فرش ارزان قیمت' , 'خرید فرش ماشینی ارزان قیمت' , 'قیمت فرش ماشینی'
نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی فرش
نقشه کشی فرش ماشینی
خرید اینترنتی فرش
آموزش خرید اینترنتی فرش
فرش چند متری بخریم و چیدمانش چگونه است
شناخت فرش ماشینی مرغوب و نامرغوب
ادامه
نماد فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا