فرش چند متری بخریم و چیدمانش چگونه است

buy-what-multi-meter-carpet.jpg

فرش ماشینی یکی از اقلام مهم در خانه هر ایرانی است . مردم عموما تنها از قالی به عنوان یک کف پوش استفاده نمی کنند ، بلکه سعی می کنند با قالی خود ویژگی های شخصیتی ، سلائق و حتی درآمد خود را نیز نشان دهند . بنابراین در هنگام خرید قالی سوالات بسیاری نظیر چه فرشی خوبه ؟ فرش چند متری بخرم ؟ چه فرشی بخرم که مناسب دکورم باشه ؟ با وسایلم چه فرشی هماهنگ و غیره که همواره در ذهن مشتریان وجود دارد . حال ما می خواهیم با پاسخ دهی به یکی از این سوالات ابهام شما را کمتر سازیم و شما بتوانید خرید بهتر و معقول تری داشته باشید . در ادامه می خواهیم به بررسی و پردازش اینکه چگونه خرید اینترنتی فرش در اندازه های متفاوت را انجام دهید تا دکوراسیونی زیبا و شیک در خانه خود داشته باشید .

 

1- فرش چند متری بخریم و چیدمانش چگونه است

قبل از انتخاب رنگ برای ست کردن یا نوع جنس و غیره باید بدانید با توجه به منزلتان و نوع چینش چه اندازه فرشی مناسب آن است . مثلا اگر شما تمایل به خرید مبل دارید فرش مورد نظرتان باید از مساحت کف خانه کوچکتر باشد ولی اگر تمایل به استفاده از پشتی دارید باید قالی را در اندازه ای تهیه کنید که هنگام قرار دادن پشتی ، قالی پایین پشتی را پوشش دهد و محلی راحت برای نشستن باشد . باید سعی کنید اندازه ای انتخاب کنید که مبل بر روی آن قرار نگیرد بلکه فرش تا پایه مبل قرار گیرد . به گونه ای باشد که از قراردادن اجسام سنگین جلوگیری شد تا دچار تورفتگی و خوردگی قالی نشود .

 

2- فرش ماشینی اتاق های بزرگ

شاید برای شما سوال باشد که در یک محیط نسبتا بزرگ از یک فرش ماشینی استفاده کنید یا از چند قالی کوچک مثلا امکان دارد برای شما سوال باشد که برای منزلتان از یک فرش 12 متری استفاده کنید یا دو قالی 6 متری . ما به شما پیشنهاد می کنیم برای بزرگتر نشان دادن محیط و زیباتر شدن آن از فرشهای کوچکتر استفاده کنید . و تمام خانه را با قالی پوشش ندهید ، سعی کنید فضاهای خالی قرار دهید .

 

3- علاقه در انتخاب فرش ماشینی

همچنین نوع سبک مورد پسندتان در انتخاب فرش ، اندازه و غیره موثر است . اگر سبک مورد پسندتان کلاسیک است از فرشهای سنتی استفاده کنید ولی اگر به طرح های جدید علاقمند اید از فرشهای مدرن خریداری نماید که عموما نسبت به سنتی از اندازه های کوچکتری خرید می شود .

 

نکته برای انتخاب فرش :

به این موضوع نیز توجه داشته باشید که در صورتی که شما می خواهید برای دکوراسیون خانه خود یک فرش ماشینی با اندازه مناسب خریداری نمایید بهترین انتخاب برای شما یک فرش با کیفیت خواهد بود که علاوه بر مناسب بودن اندازه آن زیبایی خاصی را به دکوراسیون خانه شما خواهد بخشید . توجه داشته باشید که فروشگاه فرش الیاسی عرضه کننده انواع قالی های ماشینی در تنوع بالایی بوده و به صورت درجه یک می باشد که شما می توانید از طریق این فروشگاه اقدام به خرید قالی مورد نظر خود نمایید.

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید اینترنتی فرش' , 'فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی اتاق های بزرگ' , 'انتخاب فرش ماشینی'
نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی فرش
نحوه نگهداری فرش ماشینی
سلیقه فرش ماشینی و دستبافت در کشورهای غربی
اندازه های فرش ماشینی
طریقه خرید اینترنتی فرش ماشینی
تاثیر فرش ماشینی در دکوراسیون منزل
ادامه
نماد فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا