اصول خرید فرش ماشینی

basics-buy-kashan-carpet.jpg

در این مقاله سعی داریم تا نکاتی را حول اصول خرید فرش ماشینی کاشان به همراه مطالبی که باید در انتخاب یک قالی مناسب بدانید را به شما ارائه کنیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید . یکی از مشکلات امروز خرید کالای مورد نیاز است که به کیفیت و اصالت آن اطمینان نیست . البته چند سالی است که به مرور زمان توانسته اند فروشندگان با ارائه اجناس خوب و با کیفیت دوباره این اعتماد را به مردم بر گردانند . اما یکی از آفات خرید کالا می تواند این باشد که شما درباره آن کالا اطلاعاتی ندارید و یا وقت زیادی برای تحقیق آن کالا نکرده اید . مثلا شما اگر بخواهید خرید کالای دیجیتال را انجام دهید باید از بین همه انواع کالا مقایسه کنید و اطلاعات بدست آورید تا وقتی می خواهید خرید کنید بهترین جنس را انتخاب کنید . یکی از کالا های پر هزینه امروزی که شما نیاز دارید فرش ماشینی کاشان است . شما باید یک قالی ای تهیه کنید که دارای کیفیت مناسب باشد و بتوانید طوری قالی بخرید که این عمل یکبار برای همیشه صورت گرفته باشد . یعنی چون قالی دارای هزینه بالا است باید بدانید که اگر بخواهید در ظرف مدت کوتاهی دوباره فرش ماشینی بخرید باید هزینه زیادی را خرج کنید و این به ضرر شما خواهد بود . برای اینکه به هر فروشگاهی می روید تا قالی مناسب بخرید اطلاعات لازم را داشته باشید ما در این مقاله اصول خرید قالی را به شما ارائه می دهیم و همه نکاتی را که باید درباره قالی بدانید را به شما آموزش خواهیم داد .

خرید فرش ماشینی از فروشگاه معتبر

برای اینکه شما فرش ماشینی بخرید باید این خرید را از فروشگاهی انجام دهید که به آن اعتماد داشته باشید و بدانید که قالی که می خواهید بخرید را از کارخانه های با کیفیت تولید قالی ماشینی عرضه می کند . در این صورت شما خواهید توانست با راهنمایی کارشناس آن فروشگاه یک فرش ماشینی خوب و با کیفیت برای همیشه تهیه کنید که تا سال ها برای شما باقی بماند .

بررسی فرش ماشینی از لحاظ طرح و اندازه

قالیهای دستبافت عموما و گاها دارای اختلاف هایی در جهت طول و عرض هستند و باید گفت این امر نگران کننده ای نیست . اما فرش ماشینی توسط دستگاه قالیبافی بافته می شود و دارای خطاهای انسانی و اشتباه در اندازه گیری نخواهد بود . بنابر این برای اینکه در خرید قالی دقت کنید ، فرش ماشینی را از همه جهات اندازه گیری کنید تا اختلاف در ان دیده نشود .

مطالعه فرش در نور مناسب و طبیعی

برای اینکه بدانید فرش دارای رنگ واقعی است یا نه باید آن را در زیر نور طبیعی به دقت مطالعه کنید . چون اگر نور کم باشد ممکن است قالی ماشینی تیره تر دیده شود و ممکن است با اینکه در نور طبیعی سلیقه شما است ولی از خرید آن صرف نظر کنید . گاها نیز ممکن است نور محیط بیشتر باشد و غیر طبیعی جلوه کند که باید دقت داشته باشید که این امر شما را در چالش خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی گول نزند و دچار اشتباه نکند .

 

بررسی فرش ماشینی از لحاظ کیفیت پرز آن

برای اینکه یک فرش ماشینی با دوام بخرید باید بدانید که کیفیت پرز ها در دوام یک قالی ماشینی می تواند تاثیر داشته باشد . اما شاید ندانید که این کیفیت یا عدم کیفیت را چگونه تشخیص دهید که ما آن را به شما آموزش می دهیم . توصیه می کنیم که روی قالی دست بکشید اگر پرز ها دارای ضخامت و خشونت بیشتری باشند دارای دوام بیشتری خواهند بود . و هم چنین اگر دارای پرز های نرم و لطیف باشد می تواند دوام کمی داشته باشد .

تطابق و هماهنگی اطلاعات مندرج با اطلاعات واقعی فرش ماشینی

شما باید برچسب فرش که پشت آن قرار دارد را مطالعه کنید و بدانید که از آن به عنوان شناسنامه یاد می شود . اگر احساس می کنید که کارشناس اطلاعات خوبی به شما نمی دهد از برچسب فرش کمک بگیرید و آن را با گفته های او مقایسه کنید . این کار باعث خواهد شد که شما با تطابق اطلاعات خودتان با برچسب کلاه سرتان نرود .

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید فرش ماشینی' , 'خرید فرش' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'فرش ماشینی' , 'خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی'
نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی فرش
ویژگی های خرید از فروشگاه آنلاین فرش
نکات مهم در نگهداری از فرش
خرید اینترنتی فرش کاشان
ویژگی فرش مناسب
آموزش خرید اینترنتی فرش
ادامه
نماد فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا