طریقه خرید اینترنتی فرش ماشینی

online-buy-carpet.jpg

در این مقاله می خواهیم توضیحات کامل مربوط به خرید آنلاین و خرید اینترنتی فرش ماشینی را قرار دهیم که شما میتوانید در ادامه آن را مشاهده کنید که در این مطلب در ابتدا توضیح کوتاهی برای فرش ماشینی قرار داده شده است و سپس به نحوه خرید اینترنتی فرش ماشینی پرداخته ایم .


توضیح مختصری درباره فرش ماشینی
صنعت فرش ماشینی از حدود سال های 50 به بعد به ایران وارد شد یعنی حدود 50 سال پیش . فرش ماشینی به علت گستردگی در تولید و همچنین استقبال خوب مردم ایران به زودی گدر سطح صنعت فرش گسترش یافت . مردم نیز به خاطر ارزان تر بودن و تنوع طرح و رنگ فرش ماشینی به این کالا گرایش پیدا کردند . اما باید بگوییم صنعت فرش دستبافت هیچ گاه پسرفت نخواهد کرد و همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند چون کیفیتی بی نظیر دارد . صنعت فرش ماشینی در دهه 60 رو به تولید انبوه رفت و بستر اقتصادی و اشتغال مناسبی برای سرمایه داران و جوانان ایرانی فراهم کرد . این کارخانه ها به علت استقبال مردم از خرید فرش ماشینی ، توانستند به سرعت پشتوانه خود را در صنعت فرش و تار و پود محکم کنند . مزیت فرش ماشینی که توانست رضایت خریداران فرش را جلب کند ارزانتر بودن نسبت به فرش دستبافت و بافت فرش دستبافت گونه بود . فرش ماشینی با جنس نخ ها ، فناوری ها و و شانه وتراکم های مختلف تولید می شدند . یکی از رایج ترین فرش ماشینی تولید شده در ایران فرش ماشینی آکریلیک است . الیاف آکریلیک به علت شباهت زیاد به الیاف طبیعی از قبیل پنبه ، پشم وتار و پود در بین توالید کنندگان فرش ماشینی بسیار محبوب است . فرش ماشینی آکریلیک هم به خاطر شباهت به الیاف طبیعی و هم استحکام ثبات و کیفیت بالا در خرید فرش ماشینی برای خیلی ها در رتبه اول خرید فرش ماشینی است . به غیر از الیاف طبیعی آکریلیک ، الیاف پلی استر و الیاف بی سی اف ( یا همان پلی پروپین ) هم در صنعت تولید فرش استفاده می شوند که از لحاظ کیفیت به پای فرش ماشینی آکریلیک نخواهد رسید اما آنها هم مزیت های خود را دارند . الیاف آکریلیک به علت جنس بهتر قطعا کیفیت بهتری دارند . برای خرید اینترنتی فرش ماشینی می توانید به سایت خرید اینترنتی فرش الیاسی مراجعه کنید و با خرید فرش مورد نظر خودتان ، آن را درب منزل تحویل بگیرید .

 

توضیح مختصری درباره فرش دستبافت
بشراز زمان های اولیه که روی کره زمین حضور یافت برای زنده ماندن باید به نیاز های خود در ابعاد مختلف پاسخ می داد . انسان نیازهای مختلفی از جمله خوراک ، پوشاک ، مسکن و زیر انداز داشت و برای هر کدام راهکار های مختلفی را باید ارائه می کرد . انسان برای پاسخ به نیاز زیر انداز توانست از حیوانات اهلی بهره بگیرد . انسان با پشم ، پوست و موی حیوانات توانست برای خود زیر انداز و محافظی در برابر سرما و سختی زمین بسازد . انسان کم کم با پیشرفت و تکامل خود توانست صنعت فرش را برای تجارت راه اندازی کند و برای خود علاوه بر تامین نیاز زیر امداز بتواند با آن تجارت کند . انسان کم کم توانست با برهم تنیدن منسوجات ، تار و پود و الیاف فرش و قالی را با طرح ها و رنگ های مختلف برای خود ببافد . این قالی ها علاوه بر استفاده زیر انداز ، برای استفاده تزیینی نیز به کاربرده می شد . از آنجا که ایران مهد اولین تمدن بشری در جهان است بسیاری از باستان شناسان اعتراف کردند که اولین فرش دستبافت مربوط به ایران است . در سال 1327 خورشیدی تعدادی از باستان شناسان روسی در منطقه سیبری توانستند قالی دستبافت پازریک را کشف کنند . از آنجا که این باستان شناسان این فرش دستبافت را به ایران منسوب می کنند پس باید گفت اولین فرش دستبافت در ایران تولید شده است . در بین کشورهای جهان ایران به عنوان مقصدی برای خرید فرش انتخاب می شود . در بین شهر های ایران فرش دستبافت کاشان و فرش دستبافت تبریز در جهان مشهور هستند . به طور کلی فرش دستبافت و فرش ماشینی در ایران دارای کیفیت بالایی است .اما باید بیان داشت که ممکن است در این میان فرش بی کیفیت نیز وجود داشته باشد . شما برای خرید فرش به خصوص خرید فرش ماشینی باید دقت لازم را به خرج دهید که این ممکن است شما را کمی در خرید فرش اذیت کند . شما اگر انسان معمولی باشدید که تجربه و دانستی های زیادی در فرش ندارید باید برای خرید فرش تحقیق و تجربه کسب کنید تا قالی یا فرش ماشینی درجه یک را تشخیص دهید . شما اگر بودجه کافی برای خرید فرش دستبافت را ندارید توصیه ما خرید فرش دستبافت گونه است . کلا به فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش دستبافت گونه می گویند . این فرش ها به علت ریز نقشی و طرح های مختلف و شباهت به فرش دستبافت ، فرش دستبافت گونه نامیده می شود . خرید فرش دستبافت گونه هم به خاطر شباهت به فرش دستبافت و هم به خاطر قیمت کمتر می تواند شما را برای خرید فرش ماشینی متقاعد کند .

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی و تحویل درب منزل

کلا کیفیت فرش ماشینی به چند چیز بستگی دارد . جنس نخ به کاربرده شده و کیفیت دستگاه بافنده از آن دسته عواملی هستند که در کیفیت و اصالت فرش تاثیر دارند . پس برای خرید فرش درجه یک باید مطمئئن باشید کهن جنس نخ و دستگاه بافنده نیز درجه یک است . علاوه بر آن فروشگاه های متعدد خرید فرش هم به صورت فیزیکی و هم به صورت اینترنتی وجود دارند که گاها قابل اعتماد نیستند . شما برای خرید فرش به صورت حضوری باید اطلاعات کافی درباره فرش داشته باشید و ممکن است در خرید فرش خسته شوید یا باعث سردرگمی بشوید . شما می توانید برای صرفه جویی در مصرف بنزین و هزینه ها برای خرید اینترنتی فرش اقدام کنید . برخی فروشگاه های خرید اینترنتی فرش نامعتبر و غیر مجاز هستند که شما نباید به آنها اعتماد کنید . توصیه ما خرید اینترنتی فرش ماشینی از فروشگاه مجاز و معتبر الیاسی است که فرش های متنوع را برای مشاهده نمونه ها در اختیار شما قرار می دهد . شما با خرید اینترنتی فرش علاوه بر اطمینان از اصالت و کیفیت محصول می توانید فرش انتخاب شده خود را در هرجای ایران که هستید در منزل تحویل بگیرید . سایت الیاسی تضمین می کند که در کمترین زمان ممکن فرش ماشینی خود را تحویل بگیرید . حداکثر زمان تحویل فرش ماشینی بعد از خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان از سایت الیاسی یک هفته می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید اینترنتی فرش' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی' , 'خرید فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی 1000 شانه' , 'فرش ماشینی 1200 شانه' , 'فرش ماشینی 700 شانه'
نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی فرش
اندازه های فرش ماشینی
ویژگی فرش مناطق ایران ، قسمت اول ( فرش تبریز )
شستشوی انواع فرش در خانه
اصول خرید فرش ماشینی
درباره فرش ارزان قیمت
ادامه
نماد فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا