فرش اصل

متاسفانه فروشندگان از نداشتن اطلاعات مشتریان راجب فرش اصل سوء استفاده میکنند و فرش با کیفیت پایین و جنس نامرغوب را به جای فرش اصل به مشتریان  با قیمت بالاتر می دهند . اما شما می توانید با داشتن اطلاعاتی راجب راه های شناختن فرش اصل ماشینی ، تشخیص فرش اصل را از سایر فرش ها انجام دهید و خرید مطمئن داشته باشید با خواندن مطالب پایین امیدوارم خریداری مطمئن داشته باشید .
برچسب فرش
یکی از روش های تشخیص ،  برچسب فرش است . محتوای این برچسب ها لوگو ی شرکت ،  نام شرکت ، نام طرح فرش ، مقدار تراکم فرش و شانه فرش ، سایز فرش ، روش شست و شو و نگهداری  فرش ، آدرس کارخانه فرش ، جنس فرش و نقشه فرش می باشد .
جنس فرش
سعی کنید فرشی را خریداری کنید که از جنس آکریلیک است . فرش اصل ماشینی با جنس آکریلیک نرم تر و لطیف تر از فرش با جنس پلی استر خواهد بود. فرشی که از جنس آکریلیک است دارای رنگ های زنده تری است و شفافیت بیشتری نیز دارد . 
فرش 700 شانه اصل
فرش 700 شانه اصل دارای تراکم اصلی 700 و تراکم طولی 2100 تا 3000 است . معروف ترین تراکم فرش 700 شانه 2550 می باشد . فرش 700 شانه اصل در رنگ های 8 یا 10 رنگ می باشد .
تشخیص فرش 700 شانه طرح اصل
فرش 700 شانه اصل پرزدهی کمتری دارد ولی اگر شما فرشی را به اسم 700 شانه  خریداری کرده اید و پرزدهی زیادی داشت فرش اصل نیست . امروزه در بازار ، فرش هایی به نام فرش طرح 700 شانه آمده است اما در اصل این فرش ها در دستگاه های بافت 500  شانه بافته شده است . شانه این فرش ها 500 و تراکم این فرش 1000 است و در 7 و 8 رنگ بافته می شود .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش اصل' , 'جنس فرش' , 'برچسب فرش' , 'فرش 700 شانه اصل' , 'فرش اصل ماشینی' , 'جنس فرش' , 'فرش 700 شانه' , فرش
نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی فرش
راه های خرید فرش با ارزان ترین قیمت
کارخانه فرش کاشان چگونه است
اصول نگهداری فرش
راز رنگها در فرش ماشینی برای خرید
مشکلات خرید فیزیکی فرش
ادامه
نماد فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا