فرش اصل

متاسفانه فروشندگان از نداشتن اطلاعات مشتریان راجب فرش اصل سوء استفاده میکنند و فرش با کیفیت پایین و جنس نامرغوب را به جای فرش اصل به مشتریان  با قیمت بالاتر می دهند . اما شما می توانید با داشتن اطلاعاتی راجب راه های شناختن فرش اصل ماشینی ، تشخیص فرش اصل را از سایر فرش ها انجام دهید و خرید مطمئن داشته باشید با خواندن مطالب پایین امیدوارم خریداری مطمئن داشته باشید .
برچسب فرش
یکی از روش های تشخیص ،  برچسب فرش است . محتوای این برچسب ها لوگو ی شرکت ،  نام شرکت ، نام طرح فرش ، مقدار تراکم فرش و شانه فرش ، سایز فرش ، روش شست و شو و نگهداری  فرش ، آدرس کارخانه فرش ، جنس فرش و نقشه فرش می باشد .
جنس فرش
سعی کنید فرشی را خریداری کنید که از جنس آکریلیک است . فرش اصل ماشینی با جنس آکریلیک نرم تر و لطیف تر از فرش با جنس پلی استر خواهد بود. فرشی که از جنس آکریلیک است دارای رنگ های زنده تری است و شفافیت بیشتری نیز دارد . 
فرش 700 شانه اصل
فرش 700 شانه اصل دارای تراکم اصلی 700 و تراکم طولی 2100 تا 3000 است . معروف ترین تراکم فرش 700 شانه 2550 می باشد . فرش 700 شانه اصل در رنگ های 8 یا 10 رنگ می باشد .
تشخیص فرش 700 شانه طرح اصل
فرش 700 شانه اصل پرزدهی کمتری دارد ولی اگر شما فرشی را به اسم 700 شانه  خریداری کرده اید و پرزدهی زیادی داشت فرش اصل نیست . امروزه در بازار ، فرش هایی به نام فرش طرح 700 شانه آمده است اما در اصل این فرش ها در دستگاه های بافت 500  شانه بافته شده است . شانه این فرش ها 500 و تراکم این فرش 1000 است و در 7 و 8 رنگ بافته می شود .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش اصل' , 'جنس فرش' , 'برچسب فرش' , 'فرش 700 شانه اصل' , 'فرش اصل ماشینی' , 'جنس فرش' , 'فرش 700 شانه' , فرش
نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی فرش
بازار فروش فرش ماشینی حضوری و غیره حضوری
درباره فرش 1200 شانه ماشینی
راه های خرید فرش با ارزان ترین قیمت
فرش ضد حساسیت و آلرژی
فروشگاه قالی قصر
ادامه
نماد فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا