مشخصات فنی فرش ماشینی 700 شانه

specification-carpet-700-reeds.jpg

فرش ماشینی یکی اقلام بسیار مهم خانه است که برای هر مکانی نیاز به قالی مخصوص خود را دارد . در ادامه در مورد مشخصات فنی فرش ماشینی 700 شانه و ویژگی های آن برای خرید اینترنتی این فرش ماشینی به همراه توضیحات ضروری در خرید صحبت خواهیم کرد که شما می توانید در ادامه این مقاله همراه ما باشید .

 

1- مشخصات فرش 700 شانه

تراکم یک فرش ماشینی 700 شانه  مانند دیگر فرش های ماشینی با تعداد گره ها در طول و عرض آن بیان می شود . قالی ماشینی در عرض خود 700 شانه دارد . این قالی در انواع رنگ قالی ماشینی 700 شانه 8 رنگ ، قالی ماشینی 700 شانه 10 رنگ و همچنین قالی 700 شانه 12 رنگ بافته می شود . تراکم فرش ماشینی 700 شانه در حدود 2550 گره است .
برای بافت قالی ماشینی 700 شانه واقعی از دستگاهای استفاده می شود که دقیقا 700 شانه دارد . اگر به پشت قالی دقت کنید در هر یک سانتی متر از قالی می توانید 7 گره مشاهده کنید . این فرش از تراکم 2550 گره بهره می برد . در بافت این فرش ها از نخ های اکریلیک استفاده می شود . این قالی با ضمانت نامه اصالت کالا برای مشتریان ارسال می شود .

 

1-1- فرش ماشینی طرح 700 شانه

اگر فرش ماشینی 700 شانه توسط دستگاهای 500 شانه ببافیم به آن قالی طرح 700 شانه می گویند . در واقع در بافت این قالی از 500 گره استفاده شده و تراکم این قالی در حدود 1000 گره است . این نوع فرش ماشینی به دلیل داشتن پرزهای بلند ، در هنگام راه رفت روی آن احساس آرامش خواهید کرد . اما ممکن است برای سوال پیش آمده باشد که چگونه نوع یک فرش را تشخیص داد . در ادامه در مورد ویژگی های یک خرید فرش ماشینی اصل صحبت خواهیم کرد .
همیشه سعی کنید در مورد جنس قالی ماشینی اطمینان حاصل فرمایید . در هنگام دست کشیدن روی قالی ماشینی اکریلیک دست شما باید به آسانی روی قالی کشیده شود و نباید احساس زبری کنید . در فرش ماشینی 700 شانه که از نخ های اکریلیک استفاده شده است نباید بوی مواد نفتی حس کنید .

 

2- خرید اینترنتی فرش شانه از فروشگاه الیاسی

فروشگاه الیاسی کاشان هم گام با پیشرفت صنعت قالی ماشینی توانست بهترین فرش های ماشینی را به بازار عرضه کند و جایگاه امنی را برای خرید اینترنتی فرش از فروشگاه فراهم بسازد. این شرکت با راه اندازی سامانه اینترنتی فرش روز کاشان توانست گامی بلندی در تحقق تجارت الکترونیک ایجاد کند . شرکت الیاسی کاشان محصولات متنوعی در سایت خود قرار داده است . ما پیشنهاد می کنیم به سایت فرش روز سر بزنید و از محصولاتی هم چون قالی ماشینی 700 شانه ، قالی ماشینی 1000 شانه ، قالی ماشینی 1200 شانه ، گلیم فرش ، تابلو فرش ، قالی شگی ، فرش فریز و قالی فانتزی و مدرن دیدن فرمایید . تمامی این محصولاتی که در بالا معرفی شد از نخ های تمام اکریلیک هیت ست شده بافته شده است . در ضمن در صورت خرید اینترنتی فرش ماشینی می توانید از این ویژگی استفاده کنید که قالی شما به صورت رایگان به درب منزل شما ارسال شود .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی 700 شانه' , 'مشخصات فرش 700 شانه' , 'فرش ماشینی' , 'خرید فرش ماشینی' , 'خرید اینترنتی فرش از فروشگاه'
نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی فرش
درباره فرش ارزان قیمت
اندازه های فرش ماشینی
جایگاه فرش ماشینی ایران در جهان
فروشگاه الیاسی
راهنمای خرید فرش کودک مناسب
ادامه
شاخه ها
    سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
    خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا