مشخصات فنی فرش ماشینی 700 شانه

specification-carpet-700-reeds.jpg

فرش ماشینی یکی اقلام بسیار مهم خانه است که برای هر مکانی نیاز به قالی مخصوص خود را دارد . در ادامه در مورد مشخصات فنی فرش ماشینی 700 شانه و ویژگی های آن برای خرید اینترنتی این فرش ماشینی به همراه توضیحات ضروری در خرید صحبت خواهیم کرد که شما می توانید در ادامه این مقاله همراه ما باشید .

 

1- مشخصات فرش 700 شانه

تراکم یک فرش ماشینی 700 شانه  مانند دیگر فرش های ماشینی با تعداد گره ها در طول و عرض آن بیان می شود . قالی ماشینی در عرض خود 700 شانه دارد . این قالی در انواع رنگ قالی ماشینی 700 شانه 8 رنگ ، قالی ماشینی 700 شانه 10 رنگ و همچنین قالی 700 شانه 12 رنگ بافته می شود . تراکم فرش ماشینی 700 شانه در حدود 2550 گره است .
برای بافت قالی ماشینی 700 شانه واقعی از دستگاهای استفاده می شود که دقیقا 700 شانه دارد . اگر به پشت قالی دقت کنید در هر یک سانتی متر از قالی می توانید 7 گره مشاهده کنید . این فرش از تراکم 2550 گره بهره می برد . در بافت این فرش ها از نخ های اکریلیک استفاده می شود . این قالی با ضمانت نامه اصالت کالا برای مشتریان ارسال می شود .

 

1-1- فرش ماشینی طرح 700 شانه

اگر فرش ماشینی 700 شانه توسط دستگاهای 500 شانه ببافیم به آن قالی طرح 700 شانه می گویند . در واقع در بافت این قالی از 500 گره استفاده شده و تراکم این قالی در حدود 1000 گره است . این نوع فرش ماشینی به دلیل داشتن پرزهای بلند ، در هنگام راه رفت روی آن احساس آرامش خواهید کرد . اما ممکن است برای سوال پیش آمده باشد که چگونه نوع یک فرش را تشخیص داد . در ادامه در مورد ویژگی های یک خرید فرش ماشینی اصل صحبت خواهیم کرد .
همیشه سعی کنید در مورد جنس قالی ماشینی اطمینان حاصل فرمایید . در هنگام دست کشیدن روی قالی ماشینی اکریلیک دست شما باید به آسانی روی قالی کشیده شود و نباید احساس زبری کنید . در فرش ماشینی 700 شانه که از نخ های اکریلیک استفاده شده است نباید بوی مواد نفتی حس کنید .

 

2- خرید اینترنتی فرش شانه از فروشگاه الیاسی

فروشگاه الیاسی کاشان هم گام با پیشرفت صنعت قالی ماشینی توانست بهترین فرش های ماشینی را به بازار عرضه کند و جایگاه امنی را برای خرید اینترنتی فرش از فروشگاه فراهم بسازد. این شرکت با راه اندازی سامانه اینترنتی فرش روز کاشان توانست گامی بلندی در تحقق تجارت الکترونیک ایجاد کند . شرکت الیاسی کاشان محصولات متنوعی در سایت خود قرار داده است . ما پیشنهاد می کنیم به سایت فرش روز سر بزنید و از محصولاتی هم چون قالی ماشینی 700 شانه ، قالی ماشینی 1000 شانه ، قالی ماشینی 1200 شانه ، گلیم فرش ، تابلو فرش ، قالی شگی ، فرش فریز و قالی فانتزی و مدرن دیدن فرمایید . تمامی این محصولاتی که در بالا معرفی شد از نخ های تمام اکریلیک هیت ست شده بافته شده است . در ضمن در صورت خرید اینترنتی فرش ماشینی می توانید از این ویژگی استفاده کنید که قالی شما به صورت رایگان به درب منزل شما ارسال شود .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی 700 شانه' , 'مشخصات فرش 700 شانه' , 'فرش ماشینی' , 'خرید فرش ماشینی' , 'خرید اینترنتی فرش از فروشگاه'
نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی فرش
تاریخچه فرش ماشینی جهان
راه های خرید فرش با ارزان ترین قیمت
انواع فرش ماشینی دستبافت گونه
ویژگی فرش مناطق ایران ، قسمت اول ( فرش تبریز )
علت خرید اینترنتی فرش ماشینی
ادامه
سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا