فرش 1200 شانه خشتی
فرش 1200 شانه خشتی فرش 1200 شانه خشتی فرش 1200 شانه خشتی فرش 1200 شانه خشتی فرش 1200 شانه خشتی

فرش 1200 شانه کاشان با بهترین کیفیت فرش

فرش 1200 شانه خشتی

17,500,000 ریال
ابعاد:
رنگبندی:
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 100 عدد

مشخصات فنی

شانه: 1200
تراکم: 3600
جنس نخ خاب: اکرلیک
جنس نخ تار: پنبه
ماشین بافت: شونهر
کیفیت: درجه یک
جنس نخ پود: کنف
ارتفاع نخ خاب: 8+
تعداد رنگ: 8
استاندارد: دارد
محل تولید: ایران
نمره نخ خاب: سوپر برایت ترکیه
قابلیت تا شدگی: دارد
سایز ها: 1*1.5 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 1.5*2.25 ، 6 ، 9 ، 12
پا دری: دارد
پشتی: دارد
وضعیت نخ خاب: هیت ست شده
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه افزودن به محصولات مورد علاقه

فرش 1200 شانه طرح خشتی
فرش مورد نظر فرش 1200 شانه است که تولیدی شرکت های فرش کاشان می باشد و دارای بهترین کیفیت فرش  و بهترین نخ تار و پود است . این طرح فرش جزو طرح فرش های 1200 شانه اختصاصی شرکت تولید کننده است و این یعنی اینکه شما این طرح فرش را فقط و فقط در نمایشگاه های اختصاصی فرش شرکت تولید کننده خواهید دید . یکی از قابلیت های شهر فرش قالی قصر باید گفت که بغیر از فرش های خود این قابلیت را دارد تا از بین فرش های ماشینی بهترین آنها را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است .
فرش ماشینی خشتی جزو فرش های 8 رنگ مجموعه ماست و اگر بخواهیم بیشتر از رنگ های این طرح فرش بگوییم باید گفت که این طرح فرش در سه رنگ سرمه ای و  آبی و کرم به تولید عمده میرسد ، و اما شهر فرش اینترنتی در خود این توان را میبیند تا بتواند بطور اختصاصی برای همرنگ شدن فرش با دکوراسیون منزلتان این فرش را در هر رنگ قابل امکان که شما بخواهید به تولید برساند ( البته برای سفارش رنگ فرش ماشینی یک جفت فرش باید سفارش داده شود ) .

مشخصات طراحی فرش طرح خشتی :

هر چه از طراحی این فرش بگوییم کم است چرا که این فرش از جمله فرش با طراحی بسیار زیبا و جذاب است ، دارای حالت کلی خاص است که زمینه اصلی را تشکیل داده است و داخل این زمینه از گل ها و بوته های زیبایی پر شده است و در حاشیه این طرح فرش که میشود با جرات گفت که بسیاری از زیبایی این فرش را مدیون حاشیه فرش است از گلدانهای گل رز بزرگ و زیبایی در میان برگ ها و بوته ها استفاده شده است .هر لچک این طرح فرش ماشینی با استفاده از چهار بوته جقه از متن فرش جدا شده است و در لچک آن نیز از گل های فراوانی استفاد شده است .

نماد فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی انواع فرش بصورت عمده
خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت بالا